Marju Unt 

Estonian Euromanagement Institute’i direktor, kes on pühendunud juhtide ja ettevõtjate koolitamisele alates 1990.aastast.  Marju peab väikeste firmade juhte suurteks isiksusteks. ”Väikefirmade juhid-omanikud on väga loomingulised isiksused – nad on välja mõelnud ja üles ehitanud oma firma, mis on nende looming! On suur rõõm jälgida nende teekonda läbi aastate meie erinevatel täiend-ja jätkukursustel – kuidas nad isiksustena arenevad, muutuvad rõõmsamaks ja säravamaks, karismaatilisteks juhtideks!” ütleb Marju oma õpilaste kohta.

Marju Unt lõpetas Tartu Ülikooli Matemaatikateaduskonna rakendusmatemaatikuna, jätkas õpinguid aspirantuuris ja töötas nooremteadurina Tartu Ülikoolis.  Tegi 1989.aastal kannapöörde elus, lahkudes ülikoolist ja pühendudes tööle isiksustega, väikefirmade loominguliste juhtidega – et Eesti muutuks sõbralikumaks maaks, kus meil on mõnus elada.  Marju juhitav Estonian Euromanagement Institute on ainuke kool Eestis, mis on täielikult  pühendunud just ettevõtjate, väikeste firmade juhtide vajadustele ja nende isiksuste arendamisele.  Firma kasvab siis, kui firmajuhi isiksus areneb, on Marju kindel veendumus.

Väikefirmade treeneriks õppis Marju Euroopa väljapaistvaima ettevõtlusprofessori Allan Gibbi juures Durham University’s, Inglismaal, 1991. aastal ja täiendas end samas 1996.

1990. aastal asutas Marju oma firma Unt & Co Ärikool väikese ja keskmise suurusega firmade juhtide koolitamiseks.

1998. aastal asutati Marju Undi juhtimisel Estonian Euromanagement Institute.

Marju Unt õpetab ettevõtlust, ärikommunikatsiooni, strateegilist juhtimist ja marketingi väikefirmade juhtide kursustel ning annab konsultatsioone kasvavatele firmadele. Paljud Marju õpilased on palunud teda treenima ka oma firmade inimesi.  

Marju on end täiendanud Inglismaal, Iirimaal, Rootsis, Hollandis, Soomes ja Itaalias.

Kadri Kullman

Estonian Euromanagement Institute’i president. Kadri nõustab EEI-d palgasüsteemide, personalivaliku ja rahvusvaheliste läbirääkimiste valdkonnas.

Kadri on lõpetanud EPMÜ loomaarstina. Tema rajatud on veterinaartarvete hulgifirma Dimela ja Emajõe Büroohotell, mida ta praegu ka juhib.

Michael Walsh

Estonian Euromanagement Institute’i juhatuse liige.

Michael töötab disainerina. Tema põhitegevuseks on ettevõtete ja institutsioonide visuaalse identiteedi arendamine.

Michael on lõpetanud Limericki Ülikooli Iirimaal ettevõtluse ja marketingi erialal ja töötanud Dublinis Iirimaa juhtivas disainifirmas Begley & Hutton.

Michael on end täiendanud ja töötanud reklaami alal Ameerika Ühendriikides.

prof. Reet Valgmaa 

Professor Reet Valgmaa on tegutsenud suhtlustreenerina EEI koolitustel alates 1992. aastast.

Reet on lõpetanud Tartu Ülikooli ning (täiendanud end pedagoogika ja andragoogika alal) kaitses samas pedagoogika doktorikraadi.

Reet juhatab õppekeskust Tõru.

Priit Anton, VP, Guardtime

What often happens: after the course is over, emotions fade and the course folder lies unopened in the drawer. This did not happen after Negotiations’ Technology!  I started using NT right away, and have done it daily – with growing joy.
Business is relationships (Peter Drucker). With NT we have grown our company in different ways.
First: in the market: from competition to collaboration.  If you are partnering – instead of competing and fighting for survival – both parties can grow from their strengths, become more prosperous. This frees time for thinking.
Second: inside the company: form dictatorship to diplomacy. Third: inside the family: I found surprisingly that parenting the teenager the NT skills came very handy.