Marju Unt 

Estonian Euromanagement Institute’i direktor, kes on pühendunud juhtide ja ettevõtjate koolitamisele alates 1990.aastast.  Marju peab väikeste firmade juhte suurteks isiksusteks. ”Väikefirmade juhid-omanikud on väga loomingulised isiksused – nad on välja mõelnud ja üles ehitanud oma firma, mis on nende looming! On suur rõõm jälgida nende teekonda läbi aastate meie erinevatel täiend-ja jätkukursustel – kuidas nad isiksustena arenevad, muutuvad rõõmsamaks ja säravamaks, karismaatilisteks juhtideks!” ütleb Marju oma õpilaste kohta.

Marju Unt lõpetas Tartu Ülikooli Matemaatikateaduskonna rakendusmatemaatikuna, jätkas õpinguid aspirantuuris ja töötas nooremteadurina Tartu Ülikoolis.  Tegi 1989.aastal kannapöörde elus, lahkudes ülikoolist ja pühendudes tööle isiksustega, väikefirmade loominguliste juhtidega – et Eesti muutuks sõbralikumaks maaks, kus meil on mõnus elada.  Marju juhitav Estonian Euromanagement Institute on ainuke kool Eestis, mis on täielikult  pühendunud just ettevõtjate, väikeste firmade juhtide vajadustele ja nende isiksuste arendamisele.  Firma kasvab siis, kui firmajuhi isiksus areneb, on Marju kindel veendumus.

Väikefirmade treeneriks õppis Marju Euroopa väljapaistvaima ettevõtlusprofessori Allan Gibbi juures Durham University’s, Inglismaal, 1991. aastal ja täiendas end samas 1996.

1990. aastal asutas Marju oma firma Unt & Co Ärikool väikese ja keskmise suurusega firmade juhtide koolitamiseks.

1998. aastal asutati Marju Undi juhtimisel Estonian Euromanagement Institute.

Marju Unt õpetab ettevõtlust, ärikommunikatsiooni, strateegilist juhtimist ja marketingi väikefirmade juhtide kursustel ning annab konsultatsioone kasvavatele firmadele. Paljud Marju õpilased on palunud teda treenima ka oma firmade inimesi.  

Marju on end täiendanud Inglismaal, Iirimaal, Rootsis, Hollandis, Soomes ja Itaalias.

Kadri Kullman

Estonian Euromanagement Institute’i president. Kadri nõustab EEI-d palgasüsteemide, personalivaliku ja rahvusvaheliste läbirääkimiste valdkonnas.

Kadri on lõpetanud EPMÜ loomaarstina. Tema rajatud on veterinaartarvete hulgifirma Dimela ja Emajõe Büroohotell, mida ta praegu ka juhib.

Michael Walsh

Estonian Euromanagement Institute’i juhatuse liige.

Michael töötab disainerina. Tema põhitegevuseks on ettevõtete ja institutsioonide visuaalse identiteedi arendamine.

Michael on lõpetanud Limericki Ülikooli Iirimaal ettevõtluse ja marketingi erialal ja töötanud Dublinis Iirimaa juhtivas disainifirmas Begley & Hutton.

Michael on end täiendanud ja töötanud reklaami alal Ameerika Ühendriikides.

prof. Reet Valgmaa 

Professor Reet Valgmaa on tegutsenud suhtlustreenerina EEI koolitustel alates 1992. aastast.

Reet on lõpetanud Tartu Ülikooli ning (täiendanud end pedagoogika ja andragoogika alal) kaitses samas pedagoogika doktorikraadi.

Reet juhatab õppekeskust Tõru.

Marko Saviauk, Founder and CEO, Leanest

Peace – the most important outcome of this course. Peace of mind both before and after negotiations, backed by the system, the calm view to the negotiations – whatever the result.

Negotition Technology has constructively freed my mind from hesitations and worries (which have taken up a lot of energy, and ultimately, time) – now I can use this time for something more pleasant.